Đuraškoviću prijatelj položio jemstvo od 3,5 miliona evra?
0
7
Vlasniku "Nibens grupe" je skinuta nanogica i on sada bez dozvole suda sme da napušta kuću, ali ne i Srbiju jer mu je oduzeta putna isprava. Hipoteku na zemljiste, čiju su vrednost sudski veštaci procenili na 3, 7 milona evra za Đuraškovića je, prema nezvaničnim informacijama, upisao njegov prijatelj
Milo Đurašković, vlasnik "Nibens grupe" kom se sudi zbog sumnje da je sa Miroslavom Miškovićem učestvovao u zloupotrebama sa putarskim preduzećima, izašao je iz kućnog pritvora.
Preporučujemo
Hvalio se pucnjavom, tražio čestitke, pa "lupao glavom noćima": Sve o Vračarcu koji je izručen iz Grčke
Ždrokinac ubijen na isti način kao sin: Usred dana u njega ispaljeno pet metaka, sudi se kriševačkom klanu
Đuraškoviću je skinuta nanogica i on sada bez dozvole suda sme da napušta kuću, ali ne i Srbiju jer mu je oduzeta putna isprava.
Sud je ranije, podsetimo, vlasniku "Nibens grupe" odredio jemstvo od 3,5 miliona evra.
Hipoteku na zemljište, čiju su vrednost sudski veštaci procenili na 3, 7 milona evra za Đuraškovića je, prema nezvaničnim informacijama, upisao njegov prijatelj.
(Telegraf.rs)