Dvoje staraca nastradalo u požaru
0
0
Požar je najverovatnije nastao tako što se vatra iz šporeta proširila na kuću u kojoj su živeli Zagorka (86) i Vitomir (83) Nikolić, koji su nastradali u požaru
U požaru koji se dogodio jutros u pirotskom selu Ponor, stradao je stariji bračni par iz tog sela Zagorka (86) i Vitomir (83) Nikolić.
Preporučujemo
"Bio bolestan u glavu, a i ostali organi nisu baš nešto": Ovo su sve poruke klana Belivuk o ubistvu Radojevića
Progovorio Zoran iz Valjeva, dobitnik sedmice na Loto-u: Bio sam milioner, sad nemam ni dinar, prevarili su me
Požar je izbio jutros oko 6 sati, verovatno tako što se vatra iz šporeta proširila na kuću u kojoj su živeli Nikolići.
Po svedočenjima brojnih meštana ovog sela, Vitomir je svoju suprugu, koja se ugušila od trovanja ugljen-monoksidom, izneo iz kuće kako bi je spasao od vatrene stihije.
Zatim je potrčao do bunara sa kofom za vodu, ali se kod bunara srušio i preminuo od srčanog udara. Hitna pomoć je po dolasku mogla samo da konstatuje smrt oboje supružnika.
(G. P.)