Koštreš: Nećemo u vladu sa SPS-om
0
4
Zamenik predsednika LSV-a, rekao je da ta stranka neće prihvatiti eventualni poziv Srpske napredne stanke za ulazak u vladu, ako u njoj bude SPS
Zamenik predsednika LSV-a, Bojan Kostreš, rekao je da Liga socijaldemokrata Vojvodine neće prihvatiti eventualni poziv Srpske napredne stanke za ulazak u vladu, ako u njoj bude SPS.
Preporučujemo
Mađarska dala ultimatum Hrvatskoj: Potvrda transporta ruske nafte do sutra ili...
“Teško mi je palo, želim mu da se što pre oporavi” Aleksandra Mladenović o stanju Ivice Dačića
Zamenik predsednika LSV-a Bojan Kostreš je za list Danas rekao da je stav LSV-a da SPS treba lustrirati, a ne razgovarati sa socijalistima.
- Liga je negodovala i kada se Boris Tadić mirio sa SPS-om. Naš stav o SPS-u je jasan - nismo se mi svađali s njima, već su oni nas tukli, hapsili i ubijali tokom devedesetih - rekao je Kostreš, čija je partija na izbore izašla u koaliciji s Novom demokratskom strankom Borisa Tadića.
Kostreš je dodao i da definitivne odluke donosi Glavni odbor stranke.
(Telegraf.rs / Beta)