DA LI JE IMALA BUS PLUS? Svinja u gradskom prevozu u Beogradu! (FOTO) (VIDEO)
0
17
Fotografija svinje u autobusu nastala je na liniji 15, a neki se u komentarima pitaju da li je svinja imala Bus Plus?! Ova scena neodoljivo podseća na film "Ko to tamo peva"
U gradskom prevozu srećemo razne ljude, neki nose životinje, ali apsolutnu "pobedu" odnosi stariji gospodin koji je u bus poveo i SVINJU!
Preporučujemo
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
Investitor iz Mirijeva nestao bez traga, ojadio 11 porodica! Tatjana otkriva DETALJE PAKLA, sledi trnovit put
Naime, grupa na Fejsbuku "Uživo iz beogradskih tramvaja i buseva" postavila je na svojoj stranici fotografiju starijeg čoveka koji drži svinju pored sebe u autobusu.
Kako piše u opisu, fotografija je nastala u autobusu na liniji 15 koja saobraća od Zemuna do Zelenog venca, a neki se u komentarima pitaju da li je svinja imala Bus Plus karticu?!
Ova scena neodoljivo podseća na film "Ko to tamo peva" u kome se upravo svinje pojavljuju u autobusu.
(Telegraf.rs)