Radnik "Beogradskih elektrana" pao sa četiri metra visine
0
0
Radnik je pao sa merdevina sa visine oko 4 metra u taložnik u Beogradskoj elektrani na Savskom nasipu
M.O. (51) pao je sa merdevina sa visine oko 4 metra u taložnik na Savskom nasipu 11. On je sa povredama glave prebačen u Urgentni centar, gde je u toku dijagnostika.
Preporučujemo
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
Stari indijski trik hladi dom bez klime: Razlika se oseti za nekoliko minuta, a košta 0 dinara
- Poziv smo primili oko 11 sati, a radnik je na licu mesta imao povrede glave. Bio je svestan, i lekarima je rekao da je pao jer se okliznuo - kažu u Hitnoj pomoći.
U Urgentnom centru potvrđuju da je M.O. primljen u njihovu bolnicu, da je i dalje na odeljenju reanimacije gde se utvrđuje stepen njegovih povreda.
(Telegraf.rs)