BUDITE HUMANI: Dajte krv ispred Ministarstva odbrane!
0
13
Sutra će autobus Instituta za transfuziologiju i hemobiologiju VMA biti postavljen ispred zgrade Ministarstva odbrane, na platou do ulice Kneza Miloša, a građani će moći da se priključe dobrovoljnoj akciji davanja krvi od 9 do 16 časova
Pripadnici Ministarstva odbrane i Vojske Srbije organizovaće sutra akciju dobrovoljnog davanja krvi, u vremenu od 9.00 do 16.00 časova.
Preporučujemo
Otvara se nova kupališna sezona na Košutnjaku uz novitete za najmlađe
Drama na Umci ispred doma porodice Tijanić: Majci i ćerkama izvršitelji za vratom, a sve zbog dugova oca
Akciju će, uz ministra Bratislava Gašića, podržati i drugi ministri u Vladi Republike Srbije, u vremenu od 9.00 do 10.00 časova.
Autobus Instituta za transfuziologiju i hemobiologiju VMA biće postavljen ispred zgrade Ministarstva odbrane, na platou do ulice Kneza Miloša, navodi se u najavi.
(Telegraf.rs / Tanjug)