BOLI IH UVO ŠTO NEKO MOŽE DA POGINE: Most na Adi opet u mraku zbog krađe!
0
20
Asistenciju na mostu od večeras pruža saobraćajna policija, imajući na umu da je bezbednost u saobraćaju na mostu ugrožena. Za sutra ujutru predviđen je sastanak svih nadležnih kada će se znati više detalja o ovom incidentu
Na vodu koji napaja dekorativno i funkcionalno osvetljenje Mosta na Adi večeras je ponovo došlo do namernog kidanja i, po svemu sudeći, krađe dela instalacija od strane nepoznatih počinilaca, saznaje "Beokom servis" u Direkciji za građevinsko zemljište i izgradnju Beograda.
Preporučujemo
TELEGRAF OTKRIVA: Šiptarov kum se tukao na utakmici pionira OFK i Bežanije!
Šareni stikeri, ruže, jedno mesto za paljenje sveća i stotine imena: Ušli smo u Vrt sećanja na Novom groblju
Slučaj je prijavljen Ministarstvu unutrašnjih poslova i nadležnim službama.
Asistenciju na mostu od večeras pruža saobraćajna policija, imajući na umu da je bezbednost u saobraćaju na mostu ugrožena. Za sutra ujutro predviđen je sastanak svih nadležnih kada će se znati više detalja o ovom incidentu.
Pre mesec dana, u decembru, takođe je nastao mrak na Mostu na Adi zbog krađe kablova.
(Telegraf.rs / Beoinfo)