Uznemirujuća fotka iz centra Beograda: Motociklista pokupio pešaka
0
5
muškarac starosti oko 55 godina prevezen je na reanimaciju Urgentnog centra, i on je u veoma teškom stanju
U Makenzijevoj ulici u Beogradu oko podneva dogodila se saobraćajna nezgoda kada je motociklista pokosio pešaka.
DEVOJKU POKOSIO "KRAJSLER": Užas na Smederevskom putu, čeka se Hitna pomoć!
Preporučujemo
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
Ispraćajna kapela za kremaciju na Novom groblju otkriva posebnu priču iz istorije starog Beograda
Kako Telegraf.rs saznaje, muškarca starosti 55 godina pokosilo je dostavno vozilo.
Njega je ekipa Hitne pomoći prevezla na reanimaciju Urgentnog centra, i on je prema našim saznanjima u veoma teškom stanju.
(Telegraf.rs)