Leštane, Grocka i Vinča bez struje od petka popodne
0
1
Ekipe Elektrodistribucije su na terenu i nastoje da otklone kvar
U elektroenergetskom sistemu juče je usled velikog nevremena došlo do kvara na visokonaponskoj mreži, zbog čega je veliki broj potrošača ostao bez struje.
Beograđani, spremite zalihe, jedna opština danas neće imati vodu 8 sati
Preporučujemo
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
Ovu biljku pčele obožavaju, a komarci izbegavaju: Idealna je za svako dvorište, a i organizam
U Elektrodistribuciji (EPSD) navode da su beogradske opštine Leštane, Grocka i Vinča bez električne energije. Ekipe Elektrodistribucije su na terenu i nastoje da otklone kvar.
- Snabdevanje električnom energijom bi trebalo da bude normalizovano do 17 sati - kažu iz EPSD.
(Telegraf.rs)