Radovci napravili haos u Beogradu: Pucnjava u Stepinom Vajatu, Autokomanda bila blokirana satima (FOTO)
Šest vozila policije pod rotacijom zatvorilo je potez od Kumodraške ulice do Triše Keclerovića
Zbog tuče koja je izbila rano jutros oko 4.10 sati u Stepinom vajatu na Autokomandi, ovaj deo Beograda bio je u potpunoj blokadi. Kako Telegraf saznaje, crnogorski državljanin (24) posvađao se sa dva navijača Rada u "Stepinom Vajatu", kada je potegnut pištolj! Na svu sreću, niko nije povređen.
Čoveka napali u kafani, a dotukli ga na stolu za lekarski pregled
Preporučujemo
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
Grmi u Beogradu, potražite zaklon! Pre ovoga desio se POTOP u Lazarevcu! Nevreme stiže s dve strane
Šest vozila policije pod rotacijom zatvorilo je potez od Kumodraške ulice do Triše Keclerovića, tako da je ulaz automobilima i pešacima bio onemogućen.
Iz Hitne pomoći su rekli da nisu intervenisali na ovoj lokaciji.
- Pretpostavljamo da nije bilo povređenih, ili da su privatnim kolima potražili lekarsku pomoć - saopšteno je iz Hitne.
Kako saznajemo, pištolj iz koga je ispaljen hitac, nije pronađen, a niko nije povređen.
(Telegraf.rs)