Buktinja na Mostu na Adi: Izgoreo automobil nasred kolovoza
0
0
Vozilo se za tren pretvorilo u pravu buktinju
Jedan automobil zapalio se jutros blizu Mostu na Adi, u pravcu ka Topčideru, potvrdili su za Telegraf.rs iz MUP-a.
Preporučujemo
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
Grmi u Beogradu, potražite zaklon! Pre ovoga desio se POTOP u Lazarevcu! Nevreme stiže s dve strane
- Reč je o automobilu koji se zapalio u toku vožnje i izgoreo, ali srećom nema povređenih. Vatrogasci su na terenu, a požar je lokalizovan - javili su iz MUP-a.
Kako saznajemo, saobraćaj se na ovoj deonici odvija normalno.
VIDEO Pogledajte kako je nedavno goreo kamion:
(Telegraf.rs)