U lančanom sudaru kod aerodroma Nikola Tesla povređene 3 osobe: Udes dva auta i kombija blokirao saobraćaj
3
0
Na istom mestu stvorila se gužva
Lančani sudar tri vozila u kojem su povređene tri osobe dogodio se oko 17.30 sati nedaleko od Aerodroma "Nikola Tesla" u Surčinu.
- U sudaru su učestvovala dva putnička motorna vozila i kombi. Tri lica su prevezena u obližnju bolnicu - potvrdili su iz MUP-a za Blic.
Preporučujemo
Najveća beogradska misterija: Kelti su tu čuvali blago, Rimljani gradili kule, a onda je SRAVNJEN sa zemljom
Na čuvenoj liniji 26 više neće voziti "obični" autobusi: Detalji plana elektrifikacije beogradskog prevoza
Prema njihovim rečima, nije bilo obustave saobraćaja, ali kako javljaju taksiti na ovom delu auto-puta se prave zastoji.
Osim autoputa saobraćaj je usporen i na Gazeli zbog izvođenja radova, dok su manje gužve i na Pančevačkom mostu u smeru ka gradu.
VIDEO: Vozač izleteo iz kombija dok se prevrtao pa pobegao
(Telegraf.rs/Blic)