Oboren pešak na Paliluli, vozač pobegao sa lica mesta
1
3
Muškarac je sa teškim povredama glave prevezen na Urgentni centar
U Višnjičkoj ulici, kod broja 38, na Paliluli, oboren je pešak jutros oko 8 sati, a vozač je pobegao s lica mesta i ostavio nesrećnog muškarca na ulici!
Muškarac (35) je zadobio teške povrede glave.
Preporučujemo
Obustava saobraćaja u centru Beograda: Ulice zatvorene do septembra
Dani kad je ceo svet gledao u Beograd: U našoj prestonici SSSR borio se protiv ostatka planete
On je kolima Hitne pomoći odmah prevezen na reanimaciju Urgentnog centra.
(Telegraf.rs)