Bandera pala u centru Beograda i oštetila auto, srećom niko od građana nije povređen
0
7
Nesreća se desila juče popodne
Foto: Čitalac Telegrafa
U Gospodar Jovanovoj na Starom Gradu u Beogradu pala bandera i tom prilikom oštetila parkirani automobil.
Preporučujemo
Zavod za sport i medicinu sporta Republike Srbije se oglasio o tragediji na Košutnjaku
Vaše malo nekome znači mnogo: Evo gde danas možete dati krv
Nesreća se desila juče popodne i nije bilo povređenih ljudi.
Bandera je, navodi čitalac Telegrafa, koji nam je i poslao fotografiju sa mesta nesreće, bila trula.
Video: Izgoreo toranj 5G mreže
(Telegraf.rs)