Požar u zgradi Narodne banke: Zapalilo se smeće u podrumu zgrade
22
14
Na terenu je bilo 16 vatrogasaca
Foto: Petar Stefanović
U podrumu zgrade Narodne banke u centru Beograda izbio je požar, koji je brzo lokalizovan. Vatrogasne ekipe su na terenu. Nema povređenih, potvrđeno je za Telegraf.rs.
Preporučujemo
Grmi u Beogradu, potražite zaklon! Pre ovoga desio se POTOP u Lazarevcu! Nevreme stiže s dve strane
Dobro pogledate ovu listu! Od danas izmene saobraćaja na Novom Beogradu i Čukarici!
Zgrada Narodne banke je evakuisana, pošto je izbio požar. Na terenu su 16 vatrogasaca i tri vatrogasna vozila.
Požar je izbio u podrumu zgrade gde se zapalilo smeće.
Dojava o požaru je primnjena u 8.40 i za desetak minuta vatra je lokalizovana.
(Telegraf.rs)