Preminuo muškarac kod Doma zdravlja u Bloku 44: "Bilo je potresno, reanimirali su ga, nije mu bilo spasa"
25
37
U pitanju je stariji muškarac
Foto: Telegraf/Bojana Đurović
Kod Doma zdravlja u Bloku 44 policija je trenutno na terenu zbog muškarca koji je preminuo na ulici, potvrđeno je za Telegraf.rs. Njegovo telo je prekriveno, a pored dežura policajac.
Kako smo saznali, u pitanju je stariji muškarac, koji je, prema rečima svedoka, mogao da ima oko 60 godina. Hitna pomoć ga je dugo reanimirala, ali čoveku nije bilo spasa. Scena je bila baš potresna, rekli su svedoci za Telegraf.rs.
Preporučujemo
Autobuska linija do Kliničkog centra Srbije: Ovo je nova linija sa oznakom "KC1"
Nova liniјa gradskog prevoza KC1 startuje od sutra: Biće direktna veza sa Kliničkim centrom Srbije
Prema nezvaničnim informacijama, muškarac je živeo u kraju i svaki dan se šetao u blizini Doma zdravlja i hranio golubove. Očigledno mu je tokom šetnje pozlilo, onesvestio se, a poznanici koji su ga prepoznali su odmah pozvali Hitnu pomoć.
Leš je, prema rečima svedoka, odnet oko 15.30.
(Telegraf.rs)