Nakon oluje u Beogradu, poplava i u "Tiršovoj": Voda prodrla u prostorije klinike, problem saniran
12
3
Danas je područje glavnog grada zahvatilo jako nevreme
Foto: Milena Đorđević
Usled jakog pljuska koji je danas zahvatio Beograd, došlo je do ulaska vode u deo Univerzitetske dečije klinike "Tiršova".
Brzom reakcijom tehničke službe ove ustanove, problem je saniran.
Preporučujemo
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
Stari indijski trik hladi dom bez klime: Razlika se oseti za nekoliko minuta, a košta 0 dinara
Pacijenti nisu bili ugroženi, a sva odeljenja vraćena su u punu funkciju, rečeno je za Tanjug u UDK "Tiršova".
Podsetimo, danas je područje glavnog grada zahvatilo jako nevreme, pa su mnoge ulice bile poplavljene.
(Telegraf.rs)