Muškarac pao sa motocikla na Karaburmi: Sa višestrukim povredama prebačen u Urgentni
                        0
                    
                    0
                Ekipa Hitne pomoći ukupno su tokom noći obavile 101 intervenciju
Foto ilustracija: Shutterstock
                    Na Karaburmi je muškarac pao sa motocikla, a tokom noći nije bilo drugih saobraćajnih nezgoda ili većih incidenata, rečeno je u službi Hitne pomoći, prenosi Tanjug.
Sinoć, u 22:46 časova, u ulici Drage Jočić, muškarac (58), je pao sa motocikla i sa višestrukim povredama prebačen je u Urgentni centar.
Preporučujemo
Sutra su Mitrovske zadušnice, ovo su pravila koja važe na beogradskim grobljima i važan apel
Prve slike iz tunela Železnik: Saobraćaj blokiran nakon sudara teretnjaka sa visoko zapaljivim gasom
Ekipa Hitne pomoći ukupno su tokom noći obavile 101 intervenciju, od čega 21 na javnim mestima, najviše zbog psihijatrijskih bolesnika.
U većem broju javljali su se još hronični bolesnici, najviše astmatičari i srčani bolesnici, hipertenzičari, a obavljeno je osam interkliničkih transporta do Kovid bolnice u Batajnici, rečeno je u službi Hitne pomoći.
(Telegraf.rs)
 
                                