U sredu bez vode potrošači na Vračaru
0
0
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđena je auto-cisterna
Foto:Pixabay
Tokom stavljanja u funkciju novopoloženog cevovoda na opštini Vračar, u sredu, 14. septembra, od osam do 18 sati bez vode će ostati pojedini potrošači na toj opštini.
Bez vode će u tom periodu ostati potrošači u ulicama Molerovoj, od Krunske do Hadži Ðerine i Hadži Ðerinoj, od Molerove do Hadži Prodanove ulice, navodi se na sajtu Gradske uprave.
Preporučujemo
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
NASLOVNE STRANE SUTRAŠNJIH NOVINA: Prelistavanje štampe za sredu, 24. jun 2026. godine
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđena je auto-cisterna.
Za sve dodatne informacije potrošači se mogu obratiti kontakt centru JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija" na telefon 3606-606, a obaveštenja o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu se potražiti i na veb-adresi: www.bvk.rs.
(Telegraf.rs)