Polomio brisače na parkiranom automobilu: Vandalizam u Mirijevu
16
2
Vreme čitanja: oko 1 min.
Vozilo je bilo nepropisno parkirano, ali nije poznato da li je blokiralo njegova kola.
Nadzorne kamere jedne zgrade u ulici Milana Dimitrijevića snimile su momka koji je polomio brisače na automobilu.
Preporučujemo
Od danas do ponedeljka zatvaranje ulica i izmena linija zbog velikog skupa
Vladan otišao u Sutomore da obraduje ženu i decu, nju zatekao s drugim muškarcem: Uradio je šta je uradio
Vozilo je bilo nepropisno parkirano, ali nije poznato da li je blokiralo njegova kola.
Kada naiđu na situacije poput ove, ljudi uglavnom podignu brisače, kako bi vozačima ukazali da nije u redu da svoja kola ostavljaju baš na tom mestu.
Ovaj momak je ipak otišao mnogo dalje.
Video je objavljen na Instagram stranici SERBIALIVE_BEOGRAD, a ispod njega su se nizali različiti komentari.
Dok neki smatraju da je umesto vandalizma trebao da pozove pauka, drugi njegov čin podržavaju.
Snimak pogledajte na početku teksta.
(Telegraf.rs)