"Fristajler" još zaronjen u Savi: Pogledajte šta su naši reporteri danas zatekli na mestu potonuća
1
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Za izvlačenje splava angažovana je dizalica na reci
Iako je juče počelo uklanjanje splava "Fristajler", koji je potonuo tokom novogodišnje noći, on još nije izvučen sa dna reke Save.
Preporučujemo
Omiljena srpska Amerikanka ispred Kule Beograd pokazala kako će se rashlađivati ovog tropskog leta
VAŽNO ZA BEOGRAĐANE Linije javnog prevoza promenile trasu, zatvoren deo centra Beograda: Ovo je spisak izmena
Za razliku od jučerašnjeg dana, kada su na licu mesta bili radnici i ronilac, naši reporteri danas nisu zatekli nikoga.
Za izvlačenje splava angažovana je dizalica na reci.
"Fristajler" je počeo da tone ubrzo posle ponoći 1. januara, a na njemu je u tom trenutku bilo oko 700 ljudi, trostruko više od kapaciteta objekta.
Evakuacija je uspešno završena i niko nije povređen.
Nakon potonuća privedeni su vlasnik, menadžer i direktor.
(Telegraf.rs)