Ova ulica na Vračaru sutra ostaje bez vode
1
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom biće obezbeđena auto-cisterna
Foto: Pixabay
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na teritoriji opštine Vračar, sutra od osam do 22 časova, bez vode će ostati potrošači u Ulici Borislava Pekića.
Kako je saopšteno iz JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija", za najnužnije potrebe za pijaćom vodom biće obezbeđena auto-cisterna.
Preporučujemo
Obustava saobraćaja u centru Beograda: Ulice zatvorene do septembra
Dani kad je ceo svet gledao u Beograd: U našoj prestonici SSSR borio se protiv ostatka planete
Iz nadležnog preduzeća apeluju na sugrađane da pripreme zalihe vode.
(Telegraf.rs)