Snimak teškog karambola na auto-putu na Novom Beogradu: Škodi odvaljen deo, drugi auto se zabio u bankinu
2
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Sve se odigralo u pravcu Miloša Velikog
Na auto-putu na Novom Beogradu u pravcu Miloša Velikog došlo je do karambola.
Kako se vidi iz priloženog snimka, automobilu "škoda" fali jedan deo, kao da mu je otkinut.
Preporučujemo
Omiljena srpska Amerikanka ispred Kule Beograd pokazala kako će se rashlađivati ovog tropskog leta
Zavod za sport i medicinu sporta Republike Srbije se oglasio o tragediji na Košutnjaku
Drugi auto završio je u bankini.
Za sada nije poznato stanje učesnika saobraćajke.
(Telegraf.rs)