Teška nesreća na gradilištu u Beogradu: Radnik pao sa visine
6
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Nesreća se dogodila na gradilištu na Voždovcu
Foto-kolaž: Shutterstock, Telegraf
Na gradilištu na Voždovcu u Beogradu došlo je do teške nesreće.
Kako saznaje Telegraf, radnik (41) pao je sa visine.
Preporučujemo
Objasnite mi Beograđani... kako uspeš ovako da se parkiraš? Devojka očajna zbog bahatih vozača!
"Nemojte da vam padne na pamet ovo da jedete svaki dan": Lekarka koja istražuje rak pita zašto se ćuti o tome
Zadobio je povrede glave.
U svesnom stanju prevezen je na UC.
(Telegraf.rs)