Oglasile se sirene na ETF-u, počela evakuacija!
18
2
M. L.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Zaposleni su prvo primili mejl
Foto: Nikola Tomić
Zaposleni na ETF-u u Beograd primili su mejl u 14.27 sati.
U njemu se navodi da će se za 10 minuta oglasiti sirene, jer je Fakultet primio dojavu o bombi.
Preporučujemo
Obraćanje gradonačelnika Šapića: Ova ulica biće zatvorena na jesen i više nikada se neće otvarati za saobraćaj
Ispraćajna kapela za kremaciju na Novom groblju otkriva posebnu priču iz istorije starog Beograda
Evakuacija je u toku.
(Telegraf.rs)