Automobilom se zakucao u autobus: Nesreća u Bulevaru kralja Aleksandra
0
0
T. U.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Auto je uništen, a za sada nema podataka u kakvom je stanju vozač koji je prevezen u KBC Zvezdara
Foto: Mateja Beljan
Večeras je u Bulevaru kralja Aleksandra došlo do saobraćajne nesreće u kojoj su učestvovali automobil i autobus.
Kako Telegraf saznaje vozač automobila star oko 50 godina, zakucao se u autobus. Auto je uništen, a za sada nema podataka u kakvom je stanju vozač koji je prevezen u KBC Zvezdara.
Preporučujemo
Titanik na 4 točka kod Umke 1967. godine: Paulina je bez daha izvučena sa dna Save iz autobusa smrti
"Nemojte da vam padne na pamet ovo da jedete svaki dan": Lekarka koja istražuje rak pita zašto se ćuti o tome
(Telegraf.rs)