Potonuo poznati splav u Beogradu: Casa Bianca pod vodom
146
8
N. S.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Marko Jovanović
Poznati splav na Zemunskom keju tone! Casa Bianca, splav koji je bio omiljeno mesto za venčanja i proslave sad je skoro skroz pod vodom, a kako saznajemo s lica mesta - "tone već dva meseca".
Na ulazu u splav još stoje ruže i cvetovi koji su služili kao ukras za slavlje.
Preporučujemo
Stigla nam je poruka: "Moguć sneg u narednih par sati", prognoza je za Beograd, odmah smo to proverili
Španci svakog dana u 11 rade jednu stvar i zbog toga retko pale klimu: Trik funkcioniše "kao vrata frižidera"
Sad ga je voda skoro skroz progutala, pogledajte slike:
Ovako je izgledao pre:
(Telegraf.rs)