Za ovaj autić ne treba posebno parking mesto, ali nije morao baš da stane na travu
0
1
M. B.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf
Kod železničke stanice u Batajnici zatekli smo jedan mini-automobil.
U njemu ima mesta samo za dve osobe, a sigurni smo da bi svako umeo da se uparkira njime, jer su mu gabariti zaista minimalni.
Preporučujemo
Drama na Umci ispred doma porodice Tijanić: Majci i ćerkama izvršitelji za vratom, a sve zbog dugova oca
Velelepna kuća porodice Petronijević na Vračaru proglašena za spomenik kulture: Datira još iz 1922.
Mogao bi možda i da se "sakrije" negde izvan parking mesta, ali nije morao baš da stane na travu.
(Telegraf.rs)