Hitna pomoć: U Beogradu tokom noći dve saobraćajne nesreće, tri osobe lakše povređene
U Beogradu su se tokom noći dogodile dve saobraćajne nesreće u kojima su tri osobe lakše povređene, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Pešak star oko 50 godina lakše je povređen kada je oboren na Dobanovačkom putu na Altini i on je prevezen u KBC "Zemun".
Preporučujemo
"Ko si ti da tražiš više, ako drugi nema?" Baka Desanka s Novog Beograda ima 102 godine i važnu poruku mladima
Kažu da je blato u Ovči biblijsko čudo: Ljudi iz besplatne "kaljave banje" izlaze 40 godina mlađi i veruju da leči apsolutno sve. Probali smo je i mi (FOTO) (VIDEO)
Muškarac i žena povređeni su lakše u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila oko 22.31 sat u Avalskoj ulici u Ripnju i oni su prevezeni na VMA.
Muškarac star 36 godina prevezen je na VMA nakon što se nagutao dima u požaru koji je izbio oko 3.45 sati u privatnoj kući na Umci.
Hitna pomoć intervenisala je tokom noći ukupno 117 puta, od toga je bila 21 intervencija na javnim mestima.
Za pomoć su se uglavnom javljali hronični bolesnici, najviše srčani i astmatičari, rečeno je u Hitnoj pomoći.
(Telegraf.rs/Tanjug)