Dani porodice u Zemunu od 2. do 8. juna, gost najveći "Dino park" na Balkanu
0
0

E. K.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Nikola Anđić
Na zemunskom keju od 2. do 8. juna biće organizovana manifestacija "Dani porodice u Zemunu", u okviru koje će najmlađi moći da uživaju kako u kulturno-umetničkom programu, tako i u sportskim i edukativnim radionicama.
Posebno mesto na manifestaciji zauzeće gostovanje najvećeg zabavno-edukativnog parka na Balkanu - "Dino parka", saopštio je Gradski sekretarijat za informisanje.
Preporučujemo
Upozorenje za sve koji parkiraju u novobeogradskim blokovima: Noću se događa haos, građani strepe
Pitali smo Begrađane koji je najbolji lek protiv virusa: Svi su dali isti odgovor, lekari će pasti u nesvest!
Gradska opština Zemun poziva sugrađane da posete manifestaciju i, uz mnogobrojne interaktivne aktivnosti i avanture, dožive nezaboravna iskustva i stvore lepe uspomene.
Ulaz na manifestaciju je slobodan, a tačan program i satnica biće naknadno objavljeni tokom naredne nedelje na zvaničnoj internet stranici Opštine Zemun.
(Telegraf.rs/Tanjug)