Haos na Ledinama nakon snažnog nevremena: Oluja odnela još jedan krov u Beogradu, pokidane strujne žice
0
0
S. J.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto:Telegraf.rs
Jaka oluja koja je ovog popodneva zahvatila Srbiju rušila je sve pred sobom. Ništa bolje nije bilo ni na Ledinama u Beogadu gde je tokom jakog udara vetra srušen jedan krov kod Vile Marije, saznaje Telegraf.rs.
"Policija je na terenu, pokidane su strujne žice", rekli su za naš portal.
Preporučujemo
Bebi vrt, najtužnije mesto... mali spomenici, anđeli i igračke: Ovde počivaju bebe kojima sudbina nije dala da dobiju imena, ovde su sahranjene sve nade (FOTO)
Posetili smo azil za pse u Rakovici: Odmah su nam skočili u naručje, direktor Veterine otkriva njihovu sudbinu
Foto:Telegraf.rs
Kako se vidi na fotografijama, limeni krov potpuno je uništen nakon oluje, a na sve strane su razbacani delovi, grane i drugi šut koji je jak vetar razbacao.
(Telegraf.rs)