7 minuta pakla na Autokomandi: Svima nam se smučila gužva, ali ovo ne možete da zamislite
4
4
M. B.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Privatna arhiva
Autokomanda – svako jutro ista muka, saobraćajni kolaps. Čuju se sirene, jer nervozni vozači gube strpljenje. Ali, ova sirena koja se jutros zavijala probudila je jezu.
Preporučujemo
Saznajemo detalje drame u Novom Beogradu: Sve počelo pozivom u 3.49 - "iz kafića u Jurija Gagarina izlazi dim"
Izgoreo čuveni kafić u Novom Beogradu! Slike su potresne, sve je uništeno
Nekome je bila potrebna hitna pomoć, ali kola su ostala zaglavljena u vrtlogu Autokomande. Uzalud se čula sirena, sve je stalo kao zaleđeno, od gužve nije mogao da se napravi ni makac. I tako sedam minuta.
Mnogo je teško putovati svaki dan kroz ovaj deo grada, stajati u punom autobusu i gledati na sat dok minuti prolaze, a vreme putovanja nemoguće je predvideti.
Ali, tek kada vidite ovakvu situaciju shvatate šta je muka. Za nečiji život važan je svaki minut, ali na Komandi sve je stalo. Svi čekaju, pa i lekari koji su nekome bili najpotrebniji.
(Telegraf.rs)