Danas bez vode deo potrošača na Novom Beogradu
0
0
A. N.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Pixabay
Javno komunalno preduzeće "Beogradski vodovod i kanalizacija" saopštilo je da će danas bez vode ostati deo potrošača u gradskoj opštini Novi Beograd zbog stavljanja u funkciju novopoloženog cevovoda u toj opštini.
Potrošači u Ulici Tošin bunar (brojevi 181, 181a, 181b i 181v) ostaće bez vode do 20 časova.
Preporučujemo
VAŽNO ZA BEOGRAĐANE Linije javnog prevoza promenile trasu, zatvoren deo centra Beograda: Ovo je spisak izmena
Supruga Edina Džeka ima ćerku sa srpskim biznismenom: Sve je napustila zbog ljubavi prema "Dijamantu"
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom biće obezbeđena auto-cisterna, a iz ovog preduzeća apeluju na potrošače da pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe.
(Telegraf.rs/Tanjug)