Bez vode danas deo potrošača na Novom Beogradu
1
0
Đ. Đ.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Shutterstock
Javno komunalno preduzeće "Beogradski vodovod i kanalizacija" saopštilo je da će danas bez vode ostati deo potrošača u gradskoj opštini Novi Beograd zbog stavljanja u funkciju novopoloženog cevovoda u toj opštini.
Potrošači u Smolućskoj ulici (svi brojevi od 2 do 16) i u ulici Partizanske avijacija (svi brojevi od 4 do 18), ostaće bez vode do 20 časova.
Preporučujemo
VAŽNO ZA BEOGRAĐANE Linije javnog prevoza promenile trasu, zatvoren deo centra Beograda: Ovo je spisak izmena
Za ovu školu u Beogradu potrebno je čak 450 POENA: Ovo su najtraženija odeljenja, a konkurencija je opasna
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom biće obezbeđena auto-cisterna, a iz ovog preduzeća apeluju na potrošače da pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe.
(Telegraf.rs/Tanjug)