Sve stoji kod Aerodroma: Šleper se zaglavio ispod nadvožnjaka, izbegavajte ovaj put
Velika saobraćajna gužva nastala je danas oko 11.20 časova u blizini Aerodroma „Nikola Tesla“ u smeru prema gradu, kada se šleper zaglavio ispod nadvožnjaka i gornjim delom udario u konstrukciju mosta. Incident se dogodio u neposrednoj blizini Muzeja vazduhoplovstva, odnosno na prečici koju koriste vozači koji idu ka Surčinu i Ledinama.
Prema prvim informacijama, do incidenta je došlo najverovatnije zbog neprilagođene visine teretnog vozila, nakon čega je šleper ostao zaglavljen ispod nadvožnjaka, potpuno blokirajući jednu saobraćajnu traku. U kratkom roku formirale su se velike kolone vozila, a saobraćaj se odvija usporeno u oba smera.
Na teren su brzo stigli pripadnici Saobraćajne policije, koji su regulisali saobraćaj i pomogli uklanjanju teretnog vozila. Zasada nema informacija o povređenima, ali je pričinjena materijalna šteta.
Kako javlja reporter Telegrafa sa lica mesta, šleper je uklonjen oko 11.45 časova i saobraćaj je normalizovan.
(Telegraf.rs)