Beograđani, ako nemate vode, ovo je problem: Oglasio se Vodovod
14
0
A. Ć.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Shutterstock
U pojedinim delovima Beograda danas su slavine presušile ili je pritisak vode izuzetno slab. Kako navode iz Vodovoda, došlo јe do velikog kvara na primarnom snabdevanju električnom energiјom celokupnog beogradskog vodovodnog sistema.
Kako se ističe u saopštenju, ekipe Elektromreže Srbiјe su na terenu i rade na hitnom otklanjanju kvara.
Preporučujemo
Drama na Umci ispred doma porodice Tijanić: Majci i ćerkama izvršitelji za vratom, a sve zbog dugova oca
U Uslužnom centru GO Stari grad počelo izdavanje kartica za bazene
"Stabilizaciјa snabdevanja vodom očekuјe se do kasnih večernjih sati danas u subotu, 09.05.2026. godine", dodaje se u saopštenju.
JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija" mole potrošače za strpljenje i razumevanje.
(Telegraf.rs)