KONAČNO apoteka nabavila neregistrovane lekove sa Liste D
0
1
Veliki broj deficitarnih lekova ušao je u proceduru hitne nabavke i očekujemo da će već od ponedeljka snabdevenost svih državnih apoteka u Beogradu biti znatno bolja
U Apoteku "Beograd" danas su, u okviru hitne javne nabavke, stigli lekovi sa Liste D, koji nisu registrovani na našem tržištu, i zdravstvene ustanove će od sutra moći da ih preuzimaju u apoteci bolnice "Sveti Sava".
Preporučujemo
Za ove Beograđane stiže 10.000 dinara: Hitno se oglasio Šapić
Najlepša srpska voditeljka se posle razvoda od košarkaša udala i rodila ćerku u 44. godini: Blista kao nikad
"Veliki broj deficitarnih lekova ušao je u proceduru hitne nabavke i očekujemo da će već od ponedeljka snabdevenost svih državnih apoteka u Beogradu biti znatno bolja", izjavila je Tanjugu rukovodilac Centra za informacije o lekovima Milana Dučić.
Apoteka "Beograd" nije dobijala nove isporuke lekova i medicinskih pomagala od 1. aprila, kad je stupio na snagu Zakon o javnim nabavkama, i u tom periodu je nastupila nestašica većeg broja medikamenata.
(Telegraf.rs / Tanjug)