Klinac (16) s lažnim pištoljem upao u menjačnicu u Novom Sadu! A onda je sve loše pošlo po njega
0
10
Petnaestak minuta kasnije, interventna jedinica je pronašla Novosađanina i njegovog saučesnika
U Novom Sadu uhapšen je maloletnik koji je sa kapuljačom preko glave, naoružan replikom pištolja i u pratnji saučesnika pokušao da opljačka menjačnicu.
Preporučujemo
Telo ubijenog u lokvi krvi: Jeziva scena u Beogradu na vodi, uhapšen osumnjičeni, forenzičari traže tragove
"Stajao je sa nožem, moja Violeta na podu, krvava" Bolna ispovest oca devojke, koju je monstrum izbo 39 puta
Naime, policija je dobila dojavu da je mladić (16) pretio radnicama menjačnice na Detelinari, koje su se zaključale u susednoj prostoriji.
Momak je nakon toga pobegao.
Petnaestak minuta kasnije, interventna jedinica ga je pronašla, kao i repliku pištolja koju je, u međuvremenu, bacio.
On se tereti za pokušaj razbojništva, a protiv 23-godišnjaka koji ga je, kako se sumnja, dovezao do menjačnice, biće podneta krivična prijava za pomaganje, odnosno saučesništvo, piše 021.rs.
(Telegraf.rs)