Napadnuti novinar i snimatelj Prve TV: Muškarac im blokirao auto, pa nasrnuo na njih. Policija ga odmah privela
5
5
Snimatelj je zadobio povrede glave
Ekipa Prve televizije napadnuta je u Leskovcu kada je jedan muškarac nasrnuo na snimatelja i naneo mu povrede glave, preneo je B92.
Novinar Danilo Mašojevic i snimatelj Vladeta Urošević napadnuti su prepodne u Leskovcu pred početak snimanja intervjua sa gradonačelnikom Leskovca.
Preporučujemo
"Poziv" iz audija smrti, misterija od 3 dana... Evo šta se stvarno dešavalo tokom potrage sa tragičnim krajem
Tužilaštvo se oglasilo o udesu kod Čačka: Otkriveni prvi detalji užasa sa lica mesta u kom je poginulo dvoje!
Jedan muškarac je svojim automobilom blokirao vozilo Prve televizije koje je bilo parkirano nedaleko od njegove radnje i nasrnuo je na snimatelja kojem je naneo povrede glave.
Policija je obavila uviđaj, a povređeni snimatelj je nakon zbrinjavanja u bolnici pušten na kućno lečenje. Odmah nakon napada policija je uhapsila M. J. (41), osumnjičenog da je izvršio ovo krivično delo.
(Telegraf.rs/B92)