23 tone mesa iz Brazila preko Kosova trebalo je da stigne do Ćuprije, ali je jagodinska policija uništila sve!
338
20
Uhapšen je Ð. L (21), odgovorno lice koje se bavilo nabavkom mesa i daljom prodajom
Policija u Jagodini, u saradnji sa Upravom carine, pronašla je i zaplenila 23 tone mesa, koje je iz Brazila, preko Kosova i Metohije i Raške, daljom prodajom trebalo da bude dostavljeno jednom preduzeću u Ćupriji.
Meso je uništeno, a uhapšen je Ð. L (21), odgovorno lice koje se bavilo nabavkom mesa i daljom prodajom, saopštila je danas Policijska uprava u Jagodini.
Preporučujemo
Ovo je osumnjičeni za ubistvo vođe navijača Tadije Pantića: Pavle (19) uhapšen u Beogradu u štek stanu
Evo dokaza: Ekskluzivne fotografije sina vođe Grupe "Amerika" zbog kojeg je i pao drugi čovek klana Zoran Jakšić (FOTO)
Ð. L je uhapšen zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo krijumčarenje i on će uz krivičnu prijavu biti priveden Višem tužilaštvu za borbu protiv Korupcije u Kraljevu, navedeno je u saopštenju.
Veterinarska inspekcija je utvrdila da meso, zbog isteka roka trajanja, nije za upotrebu i ono je uništeno.
(Telegraf.rs/ Tanjug)