Jezivi detalji o slučaju porodilje iz Valjeva: Sumnja se da je ubila bebu tokom porođaja, u poljskom WC-u pronađeni tragovi
16
6
U bolnicu je došla bez bebe i odbila saradnju sa doktorom i policijom
Porodilja Jelena V. (29) i dalje odbija saradnju sa policijom i od prijema u bolnicu ne želi da kaže gde joj je dete koje je rodila. Kako Telegraf.rs saznaje, sumnja se da je ona u noći između ponedeljka i utorka ubila bebu pri porođaju.
Pregledom je ustanovljeno da je bila u 7. mesecu.
Preporučujemo
"Ubio sam kuvaricu": Jezivi zločin u Dečjem Selu, Saša više od 50 puta ubo zaposlenu nožem, pa se sam prijavio
Užas u Novom Sadu: Telo žene pronađeno u automobilu, zbog jezive okolnosti policija na nogama
Doktor N. Dimitrijević, na čije odeljenje je Jelena V. primljena, pozvao je policiju jer porodilja nije htela da mu kaže šta je uradila sa bebom. Ona je inače iz sela Belotić kod Osečine.
Kako saznajemo, u poljskom toaletu porodične kuće policija je zatekla najverovatnije posteljicu, ali i veliku količinu krvi.
Istraga još traje.
VIDEO: Ko je Slavica Glišić, najveća srpska čedomorka?
(S. S)