Tragedija u Senti: Devojčica (15) pronađena obešena u pomoćnom objektu, sumnja se na samoubistvo
10
4
Lekarska ekipa mogla je samo da konstatuje smrt
U pomoćnom objektu u ulici Vladimira Nazora u Senti, rano jutros, pronađeno je telo H.P. (15) bez znakova života.
Preporučujemo
"Moram da proslavim što smo živi": Milorad i njegova ćerka za dlaku izbegli SMRT u Guči
"Osetila sam da se gušim": Sneža je preživela PAKAO u Guči, hladnjača procurela na 50 METARA od njene kuće
Prvi rezultati istrage pokazuju da je devojčica vešanjem izvršila samoubistvo.
Lekarska ekipa mogla je samo da konstatuje smrt.
Obavljen je policijski uviđaj, a rezultati istrage će utvrditi detalje tragedije.
(Telegraf.rs/Večernje novosti)