Ekskluzivni snimak udesa Maše Terzić: Vozač "golfa" gazi sve pred sobom, preleće preko pešačkog i udara u njen auto (VIDEO)
Nesreća se dogodila na Bulevaru kralja Aleksandra
Dramatičan trenutak udesa u kojem je učestvovala Maša Terzić, kćerka Zvezdana Terzića, pokazuje kako je vozač "golfa", koji je prošao na crveno svetlo, izazvao tešku saobraćajnu nesreću.
Preporučujemo
TRI GODINE OD MASAKRA U MALOM ORAŠJU I DUBONI: Kako danas iza rešetaka živi masovni ubica Uroš Blažić
Jezivo otkriće u Savi kod Jakova: Pronađeno telo u fazi raspadanja
Na snimku, koji portal "Telegraf.rs" ekskluzivno objavljuje, vidi se kako "golf" iz bočne ulice u raskrsnicu ulazi sve većom brzinom i zakucava se pravo u automobil Maše Terzić.
Ako pažljivo pogledate snimak uočićete da vozač jednostavno nije gledao preko čega će da gazi, proleteo je preko pešačkog prelaza gde su stajali prolaznici i udario je u prvi automobil koji mu se našao na putu.
Nesreća se dogodila na Bulevaru kralja Aleksandra, a od udarca Mašin automobil zakucao se u stub semafora.
Srećom, otvorili su se vazdušni jastuci i spasli je povreda.
Naime, ona je otišla na pregled na Urgentni centar, gde je konstatovano da nije potrebno lečenje.
(Telegraf.rs)