Medicinska sestra iz Beograda ukrala pacijentu 25.000 evra iz stana
3
7
Policija je pretresom stana osumnjičene pronašla 12.500 evra za koje se sumnja da potiču iz ove krađe
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su četrdesetsedmogodišnju žensku osobu zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo teška krađa.
Ona se sumnjiči da je radeći privatno kao medicinska sestra kod oštećenog starijeg muškarca, iskoristila njegovu nepažnju i iz stana mu ukrala 25.000 evra, saopštio je MUP.
Preporučujemo
KRVAVI SUSRET NA BEŽANIJSKOJ KOSI: Mladić izboden zbog pogleda? Oštećeni tvrde jedno, policija ispituje priču
UPLAŠIO SE I PRELOMIO: Dečak pre masakra hteo da pozove majku, ali je presudio jeziv strah od njene reakcije
Policija je pretresom stana osumnjičene pronašla 12.500 evra za koje se sumnja da potiču iz ove krađe.
Protiv osumnjičene je podneta krivična prijava u redovnom postupku Prvom osnovnom javnom tužilaštvu.
(Telegraf.rs)