Policija upala dileru Kraljevčaninu u stan i tamo pronašla 243 razloga za hitno hapšenje
7
1
Kako se sumnja, pronađene tablete bile namenjene daljoj prodaji
Policija je u Kraljevu uhapsila M. S. (42) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Kako je danas saopštila Policijska uprava u Kraljevu, policija je juče prilikom pretresa stana i drugih prostorija osumnjičenog pronašla 243 tablete sa liste psihoaktivnih supstanci i uz potvrdu ih oduzela.
Preporučujemo
HOROR U RAKOVICI! Upao u restoran sa SATAROM: Otimao gostima pare, pa počeo da DEMOLIRA sve pred sobom!
"Meci su prošli kroz majku i pogodili me": Đorđe imao samo 16 kad je Čedić počinio masakr, opisao JEZIVE SCENE
Sumnja se da su pronađene tablete bile namenjene daljoj prodaji.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu, dodaje se u saopštenju.
(Telegraf.rs/ Tanjug)