Još jedna tragedija u aleksinačkoj bolnici, beba mrtvorođena
6
2
M. L. je imala jake bolove i hitno je porođena carskim rezom
Foto-ilustracija: pixabay.com
U porodilištu u Aleksincu danas je umrla beba porodilje M. L, koja je rodom iz Sokobanje, a nedavno se preselila kod supruga u Aleksinac.
- Tačno je da je beba umrla. Marija je imala bolove, hitno je porođena carskim rezom i izvađena je mrtva beba - rekao je porodiljin svekar kratko za Kurir.
Preporučujemo
"Posle ubistva mog brata Dušana (14), nacisti su dolazili ispred kuće, cepali mu umrlicu, mokrili na sveće"
Hvalio se pucnjavom, tražio čestitke, pa "lupao glavom noćima": Sve o Vračarcu koji je izručen iz Grčke
Direktor Opšte bolnice u Aleksincu Goran Vidić nije odgovarao na pozive i poruke novinara.
Podsetimo, u istoj bolnici u Aleksincu 9. avgusta preminula je porodilja Danijela Krstić (31), i to samo nekoliko sati nakon što je rodila zdravog dečaka Luku.
Njen suprug Zvonko Krstić sumnja da je za Danijelinu smrt kriva nemarnost lekara i najavio da će, kada dobije rezultate obdukcije, podneti tužbe protiv svih nadležnih u bolnici.
(Telegraf.rs/Kurir)