Za tri meseca šest stanova u Beogradu obili na isti način - pomoću dva "alata"
1
1
Uhapšeni su K. J. (20) i P. R. (19)
K. J. (20) i P. R. (19) su uz pomoć pajsera i šrafcigera otvorili ulazna vrata stana u centru Beograda i iz njega odneli veću količinu zlatnog nakita. Neposredno posle provale, beogradska policija ih je uhapsila zbog sumnje da su počinili krivično delo teška krađa.
Prilikom hapšenja policijski službenici su kod osumnjičenih pronašli ukradeni nakit.
Preporučujemo
"Sve muško na rođendanu da oderemo": Haos na suđenju Belivuku i Šariću, "pljuštale" uvrede na račun tužioca
Otkriveni jezivi detalji napada u Braće Jerković: Evo šta je prethodilo ubadanju vozača na liniji 18
Sumnja se, takođe, da su K. J. I P. R, tokom protekla tri meseca, obili još pet stanova, na teritoriji Beograda, iz kojih su odneli novac, nakit i tehničku robu.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će uz krivičnu prijavu biti privedeni Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.
(Telegraf.rs)