Zrenjaninac tražio pažnju snimajući se na ulici tokom policijskog časa: Dobio kaznu 50.000 dinara
12
6
Policija je protiv još dvojice muškaraca, iz okoline Zrenjanina podnela prekršajne prijave jer su se takođe u vreme zabrane kretanja, snimali na ulicama
Foto: PIxabay.com
Zrenjaninska policija podnela je prekršajnu prijavu protiv muškarca (33) iz okoline Zrenjanina, koji se sumnjiči da se za vreme policijskog časa snimao na ulici, i te snimke objavljivao na jednoj društvenoj mreži, a druge građane pozivao da učine isto.
Preporučujemo
DAN KADA JE NOVI SAD PLAKAO! 18 godina od tragedije u "Laundžu": Gde su danas krivci, a gde porodice žrtava?
OPSADNO STANJE NA VOŽDOVCU! Tri džipa spržena u tri meseca: Evo ko je MISTERIOZNA ŽENA koja je opet na meti!
Policija je protiv još dvojice muškaraca, iz okoline Zrenjanina podnela prekršajne prijave jer su se takođe u vreme zabrane kretanja, snimali na ulicama i to uživo objavljivali na društvenim mrežama.
Prekršajni sud u Zrenjaninu izrekao im je novčanu kaznu od po 50.000 dinara.
(Telegraf.rs)