Mladić iz Smederevske Palanke ubo muškarca u stomak, drugi u bašti tukao po glavi dvojicu
Policija je A. R. i D. T. iste noći pronašla i uhapsila
Policija u Smederevu uhapsila je A. R. (30) iz Smederevske Palanke, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška telesna povreda i D. T. (33) iz Velike Plane, osumnjičenog za nasilničko ponašanje.
Preporučujemo
"Majka da se pita gde je dete, a ne cela Srbija": U Banjskom Polju tišina, svi se pitaju gde je Danka
Od sutra VELIKA konrola! Saobraćajci traže ovaj prekršaj, dobro razmislite kad sednete za volan!
Kako je saopštila policija, sumnja se da je A. R. u noći između 27. i 28. septembra ove godine, u bašti jednog ugostiteljskog objekta u centru Smederevske Palanke, nožem zadao ubod u stomak dvadesetdvogodišnjem mladiću. Mladić je zadobio teške telesne povrede.
D. T. se sumnjiči da je prethodno u bašti ovog objekta zadao više udaraca po glavi dvojici muškaraca.
Policija je A. R. i D. T. iste noći pronašla i uhapsila.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivične prijave, biti privedeni osnovnom javnom tužiocu u Velikoj Plani.
(Telegraf.rs)