Pančevac vozio drogiran, bez dozvole i s lažnim tablicama: Dobio 20 dana zatvora i novčanu kaznu
0
5
Zbog vožnje pod dejstvom psihoaktivnih supstanci vozaču je prvo određeno zadržavanje do 12 časova, a zatim je sproveden Prekšajnom sudu
Foto: Shutterstock
Prekršajni sud u Pančevu kaznio je sa 20 dana zatvora i novčanom kaznom dvadesetjednogodišnjeg muškarca koji je vozio bez vozačke dozvole i pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, saopštila je danas Policijska uprava Pančevo.
Preporučujemo
OTKRIVAMO KO JE ŽRTVA KRVAVOG PIRA NA SAVSKOM VENCU: Poznat identitet žene kojoj se lekari bore za život!
"PRITRČAO JE I POČEO DA ME UBADA": Jezive reči žrtve sa Savskog venca, monstrum je napao iz čista mira!
Posle zaustavljanja vozila prilikom kontrole, u četvrtak uveče je utvrđeno da ono nije upisano u jedinstveni registar i da se na vozilu nalaze nepripadajuće registarske tablice.
Zbog vožnje pod dejstvom psihoaktivnih supstanci vozaču je prvo određeno zadržavanje do 12 časova, a zatim je sproveden Prekšajnom sudu.
Protiv navedenog lica biće podneta i krivična prijava, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo falsifikovanje isprave, navodi se u saopštenju.
(Telegraf.rs)